چگونه اطلاعات فلش آسیب دیده را کپی کنیم؟

آموزش کپی اطلاعات فلش خراب شده
فلش مموری ها یکی از کاربردی ترین ابزارهایی هستند که در دنیای امروزه شاید دیگر جایگاه سابق را نداشته باشند چرا که فضاهای ابری رایگان که چند سالی در میان عموم کاربران رایج شده است، دیگر جایگاه فلش های همراه و یا حتی هارد اکسترنال های چند ترابایتی کمی تیره و تار شده است. اما اگر به خاطر بیاورید همه ما در گذشته چند فلش مموری داشتیم که اطلاعات خودمان را در آنها ذخیره می کردیم.
با این وجود اگر بعد از چند سال به سراغ این فلش مموری ها رفته اید تا به اطلاعات موجود در آنها دسترسی پیدا کنید و بصورت ناگهانی با یک مشکل اساسی روبرو شدید، جای نگرانی وجود ندارد. این مشکل گاها بدین شکل خواهد بود که شما فلش را به کامپیوتر متصل می کنید و طبق معمول کامپیوتر اقدام به شناسایی usb خواهد کرد و سپس زمانیکه شما می خواهید وارد فلش شوید، ناگهان فلش بصورت خودکار از کامپیوتر eject می شود و هیچ پنجره ای در مقابل شما وجود نخواهد داشت که هر بار با اتصال فلش به کامپیوتر با این صحنه مواجه خواهید شد.
قابلیت های برنامه AnyReader
برنامه AnyReader از برنامه های محبوبی است که برای کپی کردن فایل های موجود در فلش های آسیب دیده استفاده می شوند و این در حالی است که شاید حتی یکبار هم نامی از این برنامه نشنیده باشید. با این وجود لازم به ذکر است که در میان تمام برنامه های موجود در بازار، این از پرکاربردترین برنامه ها است که قادر به کپی کردن فایل های فلش مموری خراب شده است.
کپی اطلاعات فلش
با این حال چه در وب فارسی و چه در وب غیرفارسی، اگر این برنامه را دانلود کنید، یک برنامه با محیط کاربری نسبتا قدیمی روبرو خواهید شد که این جای تعجب ندارد چرا که این یک برنامه نسبتا قدیمی و برای اواخر سال ۲۰۱۴ است و با این وجود هنوز کارایی خود را طبق سال های ابتدایی عرضه آن در جهان را داراست و هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد.
کپی اطلاعات فلش
بطور کلی استفاده از این برنامه بسیار ساده است و برای استفاده از آن باید ابتدا آنرا از منابع معتبر دانلود کرده و سپس به سادگی آنرا نصب کنید. بعد از نصب این برنامه برای کپی کردن فایل های فلش خراب شده، گزینه اول را در تصویر بالا می توانید مشاهده کنید، انتخاب کنید تا برنامه شروع به کپی فایل های موجود در فلش کند که از این طریق می توانید اقدام به رفع مشکل کپی اطلاعات فلش خراب شده و آسیب دیده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سیزده − پنج =