ترفند هایی برای پیدا کردن گوشی گم شده

چگونه گوشی مسروقه خود را به سرعت ردیابی کنید
گاها به دلایل مختلف ممکن است که هر یک از ما بنابر دلایل مختلف تلفن همراهمان را گم کنیم و ساعت ها به دنبال آن باشیم و باز هم نتوانیم آنرا بیابیم و یا حتی ممکن است بنا بر دلایلی توسط سارقین سرقت شود. اما در این موقعیت باید چکار کنیم؟ آیا روشی وجود دارد تا بتوانیم گوشی سرقت شده را بیابیم؟
بطور کلی ۳ روش برای یافتن موبایل گم شده یا سرقت شده وجود دارد که در هر ۳ این روش باید دیتا و GPS تلفن همراه شما روشن می بوده تا بتوانید آنرا بیابید. در غیر این صورت ممکن نیست و باید دیگر گوشی قدیمی خود را فراموش کنید و گوشی جدیدی را خریداری نمایید.
روش های یافتن گوشی گم شده عبارتند از ؛
  • روش اول ؛ یافتن گوشی گم شده توسط اکانت گوگل
اولین و سریع ترین روش یافتن گوشی گم شده، استفاده از حساب کاربری گوگل است گه استفاده از آن بسیار آسوده می باشد و با دنبال کردن مراحل ذیل می توانید اقدام به یافتن گوشی گم شده خود نمایید.
۱- برای یافتن گوشی گم شده از طریق حساب کاربری گوگل باید وارد لینک “ https://www.google.com/android/find” شوید تا ابتدا حساب کاربری گوگلی که در تلفن همراهتان ذخیره شده است، را وارد نمایید.

وارد کردن حساب کاربری گوگل و عضویت
۲- پس از وارد کردن حساب گوگل، اینک صفحه ذیل برای شما باز خواهد شد. دراین صفحه شما می توانید گوشی موبایل را ردیابی و یا قفل نمایید که به مرور دست اشخاص سوء استفاده کننده ار کوتاه می کنید و می توانید فورا گوشی گم شده را بیابید. همچنین شما با فشردن گزینه ” Erase Device ” می توانید تمام محتویات داخل گوشی را بصورت اینترنتی حذف کنید.

  • روش دوم ؛ یافتن گوشی سامسونگ گم شده
۱- اگر گوشی گم شده شما؛ ساخته شرکت و برند سامسونگ می باشد، می توانید آنرا به کمک آدرس ” https://findmymobile.samsung.com/ ” بیابید. نحوه استفاده از آن نیز همانند روش اول است. به گونه ای که ابتدا شما باید وارد لینک شوید و سپس بر روی گزینه ” SIGN IN ” کلیک کنید و سپس وارد قسمت ذیل شوید و حساب ایمیل خود را وارد سازید.

ردیابی گوشی سامسونگ گم شده در طی مراحل ساده
۲- توجه داشته باشید که شما در وهله اول باید حساب ایمیل را وارد کنید و در قسمت پسورد باید رمز اکانت سامسونگ را وارد کنید. پس از فشردن گذینه SIGN IN می توانید به سادگی به تلفن همراه خود دسترسی پیدا نمایید و آنرا از راه دور به شکل زیر کنترل نمایید.

  • روش سوم ؛ یافتن گوشی اپل گم شده
اگر گوشی شما متعلق به شرکت اپل است، می توانید به دو روش ” icloud.com/find” و یا ” Find My iPhone app ” شروع به یافتن گوشی اپل خود نمایید که به مرور کاربردی تر می باشد.
در این روش نیز همانند دو روش بالا شما باید حساب کاربری اپل خود را وارد نمایید و سپس شروع به یافتن آن نمایید.

چگونه گوشی اپل گم شده را بیابیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهار × 2 =