روش جالب شارژ گوشی آیفون در عرض ۵ دقیقه

ترفند بسیار ساده و کاربردی شارژ سریع گوشی
با این ترفند خیلی آسان می توانید شارژ باطریتان را فقط در ۵ دقیقه دو برابر کنید :
شارژ گوشی
پنج دقیقه اضافه کردن باتری گوشی هوشمند شما ممکن است کاملا ارزشمند باشد یا به دلیل عدم برنامه ریزی و یا باتری بسیار قدیمی تلفن، آی فون شما نزدیک به از کار افتادنش است- و شما فقط چند دقیقه وقت دارید قبل از اینکه به جاده بزنید شارژ باطری آن را پر کنید یا اینکه در شرایط خاص هستید و هیچ وسیله ای برای وصل کردن و شارژ شون وجود ندارد، درست است؟ ، راه چاره چیست ؟

دوبرابر کردن شارژ باتری در چند دقیقه

روش شارژ باطری آیفون در کمترین زمان ممکن
اول، تنظیم حالت هواپیما تلفن خود را برای کاهش اعلان ها یا عملکردهای GPS انتخاب کنید، چراکه همین عملکردها می تواند شارژ باتری را تخلیه کند .
 دوم اینکه :باید پوشش یا همان به اصطلاح قاب دستگاه خود را دربیارید(اگر آن را داشته باشد) تا هر حرارت اضافه ای را خارج کنید ؛ برای سریع تر شدن شارژ باطری گوشی آیفون تان، مطمئن باشید که دستگاه در حین شارژ در محل گرم نیست .
شارژر دیواری استفاده کنید
بیشتر کارشناسان می گویند با استفاده از یک آداپتور می توانید گوشی خود را سریعتر شارژ کنید ، برای شارژ سریع تر و بهتر آیفون نیاز دارید تا از شارژر دیواری آیفون استفاده کنید. در نظر داشته باشید که یک شارژ دیواری جریان برق بیشتری نسبت به اتصال کابل شارژ به کامپیوتر فراهم می کند.

توصیه دیگر این است که بجای شارژر استاندارد آیفون، از شارژر آیپد استفاده کنید. شارژر آیپد در هر ثانیه ۲٫۱ آمپر، شارژ می کند در حالیکه مقدار شارژ با استفاده از شارژر آیفون، ۱ آمپر در هر ثانیه است.
از کابل شارژ و شارژر خروجی اصل اپل برای افزایش قدرت باطری موبایلتان استفاده کنید.
انجام شد!با هر شکلی، باتری شما میزان شارژ خود را از سه تا شش درصد در عرض پنج دقیقه دو برابر میکند.این مقدار ممکن است در ابتدا کوچک به نظر برسد، اما به یاد داشته باشید:شما ناگزیر و درمانده هستید .کمی شارژ اضافی می تواند آی فون شما را حفظ کند ، تا زمانی که شما در زمان مناسب آن را به طور کامل شارژ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یک × چهار =