چگونه فایل پی دی اف را در ورد ویرایش کنیم

آموزش ویرایش pdf در ورد
شاید تا به حال برای شما نیز پیش آمده باشد که یک فایل ورد را پس ازمدتی آماده می کنید و برای ارائه آن در دانشگاه و… فرمت را در هنگام ذخیره به PDF تبدیل می کنید تا به راحتی بتوان آنرا مطالعه نمود.اما این تا زمانی خوشایند است که مشکلی در فایل PDF وجود نداشته باشد. اما تصور کنید که پس از ذخیره فایل PDF، فایل ورد آنرا ذخیره نکرده باشید و از طرفی دیگر اشتباه بزرگی در فایل پی دی اف وجود داشته باشد و نمی توانید به فایل اصلی دست پیدا کنید که این می تواند استرس و ترس فراوانی را به شما منتقل کند.
در نهایت کاری که به ذهن هر یک از ما برسد، ریکاوری نمودن فایل های حذف شده کامپیوترمان می باشد که قطعا راه حل مناسبی نخواهد بود و به مرور وقت زیادی را می تواند بگیرد.
ویرایش PDF در ورد
نحوه ویرایش فایل PDF در ورد
البته توجه داشته باشید این در صورتی است که فایل ورد حذف شده در کامپیوتر خودتان حذف شده باشد و در غیر این صورت نمی توانید با ریکاوری بازگردانید. خب، دقیقا برای ویرایش فایل پی دی اف که نسخه اصلی ورد آن حذف یا گم شده است،چه کاری را باید انجام دهیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم اشتباه موجود در PDF را بر طرف کنیم؟ لازم به ذکر است که برای برطرف کردن مشکل موجود در فایل PDF، شما نیازی به فایل ورد اصلی آن و همچنین نیازی به نصب برنامه های جانبی ندارید و می توانید به راحتی آموزش ذیل از بخش تکنولوژی پروژه یک، مشکل موجود در پی دی اف را برطرف نمایید. همراه ما باشید.
ویرایش فایل pdf در ورد
ویرایش فایل pdf در ورد ۲۰۱۶
مراحل ویرایش فایل PDF بدون نیاز به نصب برنامه ؛ 
همان گونه که گفته شد، شما می توانید فایل PDF خود را بدون نیاز به نصب برنامه جانبی ویرایش کنید. اما به چه طریق ممکن است؟ ما قصد داریم شما علاقمندان به فناوری را با نحوه ویرایش فایل PDF در برنامه Word آشنا سازیم که لازمه آن تنها نیاز به باز کردن یک فایل Word خالی می باشد. پس از باز کردن فایل خالی Word، مراحل ذیل را انجام دهید.
۱- از قسمت سمت چپ برنامه Word بر روی گزینه Files کلیک نمایید تا منو اصلی برنامه Word باز شود.

۲- پس از کلیک بر روی گزینه Files، پنجره ذیل برای شما باز خواهد شد. اینک شما باید بر روی گزینه Open از منو باز شده کلیک کنید و گزینه Browse را برگزینید.

۳- در این مرحله شما باید فایل PDF مورد نظرتان را از قسمت مورد نظر انتخاب کنید و سپس گزینه Open را از پایین برگزینید تا به فایل ورد بازگردید.

۴- اینک باید نسبت به تعداد صفحات فایل PDF صبر پیشه کنید و در نهایت می توانید مجددا فایل PDF خود را ویرایش کنید و آنرا ذخیره نمایید. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 + 2 =