شاه راه افزایش رتبه سایت در الکسا

برای افزایش رتبه سایت در الکسا چه راه و روش هایی را باید هنگام انتشار مطلب رعایت کنیم ؟ الکسا برای تعیین رتبه وب سایت ها ملاک هایی را در نظر می گیرد که برایتان خواهیم گفت.
۶ راه اصلی برای افزایش رتبه سایت در الکسا
یکی از ملاک های انتشار مطلب در وب سایت های مختلف خبری و … بالا بردن رتبه سایت است که در دو گروه الکسا و گوگل مورد نظر قرار می گیرد ، گاهی تعداد مطالب و گاهی به روز بودن و بالا بودن تعداد بازدید این رتبه ها را جا به جا می کند ،در این گزارش اصلی ترین روش هایی که برای بالا بردن رتبه سایت و افزایش رنکینگ در الکسا موثر واقع خواهند بود را به شما معرفی می کنیم.
۱- انتشار محتوای خاص و باکیفیت برای افزایش رتبه سایت
این یک موضوع بسیار مهم و اساسی است. سعی کنید تا از انتشار مقالات کپی شده از دیگر وب سایت ها خودداری کرده و به سمت تالیف مقالات یونیک و جدید بروید.
برای افزایش رتبه سایت در الکسا چطور مطلب بزنیم؟
۲- برای افزایش رتبه سایت در الکسا (alexa) دسترسی به شبکه های اجتماعی را افزایش دهید
اگر برای وب سایت خود پیج خاصی در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و … درست کرده اید، سعی کنید تا مطالب روز خود را در آنجا نیز منتشر کرده و کمک کنید تا کاربران از سایت شما بتوانند به آن وب سایت های نیز منتقل شوند. در واقع شما با افزایش دسترسی به وب سایت های شبکه های اجتماعی، کمک می کنید تا سایتتان بهتر و بیشتر دیده شود و نتیجه این، افزایش بازدید سایت شماست که با افزایش رنک در الکسا ارتباطی کاملا مستقیم دارد.
۳- هر روز مطلب داشته باشید تا رتبه سایت شما بالا برود
به روز رسانی مطالب جدید یکی از مهم ترین المان های الکسا در افزایش رنک وب سایت شماست. هرچه روزانه مقالات تالیفی یا تازه بیشتری منتشر نمایید، الکسا برای افزایش رنک سایت شما بیشتر ارزش قائل خواهد شد.
۴- بالا بردن رتبه سایت با ساخت بک لینک
اگر می خواهید سریع تر به رتبه های بالای الکسا برسید، این راه یکی از بهترین روش های موجود است. بک لینک یکی از مهم ترین بخش های سیستم SEO یا سیستم بهینه سازی موتورهای جست و جوست. سعی کنید با تولید مقالات به روز و جذاب، دیگر سایت ها را مجاب نمایید تا مقالات شما را در وب سایت خود منتشر کرده و در آن از لینک سایت شما استفاده کنند. با این روش می توانید سریع تر از چیزی که فکر می کنید رنک خود را افزایش دهید. این عمل را می توانید با تبلیغ در وب سایت های بزرگ و معتبر نیز امتحان کنید.
۵- بازدید مستقیم خود را افزایش دهید تا رتبه سایت بالا برود
خب این موضوع مهم ترین عملی است که باید انجام دهید؛ از تبلیغ سایت خود اصلا نهراسید! سعی کنید تا یوزرها را به سمت خود جذب نمایید.
۶- برای افزایش سریع رتبه سایت در مورد الکسا بنویسید
سعی کنید در مورد وب سایت الکسا و نحوه عملکرد آن در وب سایت خود مطلبی را درج کنید چرا که این یکی از روش های بالا بردن رتبه سایت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هشت + 1 =