باگ ps4 و نحوه رفع آن

باگ ps4 و نحوه رفع آن
پلی استیشن ۴ یا به عبارتی پی اس ۴، نام یک کنسول بازی از نسل هشتم می باشد که توسط مهندسان شرکت سونی طراحی و ساخته شده است. این کنسول از تاریخ ۲۹ نوامبر ۲۰۱۳ میلادی شروع به توزیع و فروش در بازرهای جهانی نمود و این روزها می توان میزان محبوبیت این کنسول را در میان کاربران درک کرد.
با این وجود رقابت تگاتنگ و سختی میان این کنسول و کنسول هایی همانند ایکس باکس و نینتندو سوئیچ است که هر یک دارای کاربران و طرفداران خاص خود هستند.
اما اخیرا به گفته کاربران پی اس ۴ (پلی استیشن ۴)، این کنسول دچار باگی مخرب شده بود که کاربران زیادی آن را گزارش نمودند. آنها اعلام کردند زمانیکه بازی های این کنسول را بر روی تلفن های همراه اندرویدی و IOS خود اجرا می کنند، کارکترهای غیر قابل خوانا و مشکلاتی در صفحه نمایش به وجود می آمد و این برایشان یک عامل نگران کننده شده بود.
مشکلات پلی استیشن 4
ماهیت مشکل باگ هنوز توسط شرکت پلی استیشن ۴ مشخص نیست و با این وجود کاربران اعلام نمودند که آنها تنها با استفاده از روش ” تنظیمات کارخانه ” موفق به رفع این باگ شده اند.
اما اینک این سوال در ذهن شما پیش می آید که چگونه می توان این باگ را رفع کرد؟! آیا تنها راه برای رفع این باگ، بازگرداندن به تنظیمات کارخانه دستگاه می باشد؟!
همان گونه که گفته شد، هنوز علت این باگ توسط شرکت سونی اعلام نشده است و کاربران امیدوار به بروز رسانی جدید این کنسول هستند تا کنسول آسیب نبیند.
باگ ps4
روش رفع باگ جدید ps4 چیست؟
با این حال خبر خوب این است که راه دیگری برای محافظت از کنسول شما وجود دارد که می توانید این باگ را رفع نمایید.
ابتدا به قسمت “Account Management” از کنسول بروید و سپس بر روی “Privacy Settings” کلیک نمایید. سپس به کنسول اجازه بدهید تا پیام های دریافتی از دوستانتان را قبول کند یا به عبارتی “only accept messages from friends“.
اگر باز هم مشکلی در این زمینه دارید یا یکی از دوستانتان پیام مخرب به شما ارسال نموده است، کنسول را به حالت”Safe Mode” راه اندازی مجدد “reboot ” نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

18 − ده =